Cena:
-
Producenci:

Zawiasy okienne skandynawskie


Specjalnie wyprofilowane, odgięte zawiasy, które genialnie spisują się nawet przy najgorszych warunkach atmosferycznych. Specjalne pokrycie warstwą cynku stanowi doskonały rodzaj zabezpieczenia przeciw rdzy i urazom mechanicznym. Ogniowe malowanie tworzywa sprawiło, że powierzchnia produktów jest l ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
OK-SK-270

Okienny system zwrotny skandynawski lewy biały Zn P80

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OK-SK-271

Okienny system zwrotny skandynawski prawy biały Zn P80

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OK-SK-002

Zawias okienny 11174 ocynk ogniowy lewy P110

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OK-SK-003

Zawias okienny 11174 ocynk ogniowy prawy P110

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zawiasy okienne skandynawskie

Specjalnie wyprofilowane, odgięte zawiasy, które genialnie spisują się nawet przy najgorszych warunkach atmosferycznych. Specjalne pokrycie warstwą cynku stanowi doskonały rodzaj zabezpieczenia przeciw rdzy i urazom mechanicznym. Ogniowe malowanie tworzywa sprawiło, że powierzchnia produktów jest lśniąca i gładka. Świetny dobór materiałów i użytych mechanizmów sprawia, że produkty ułatwiają otwieranie codziennych czynnościach. Zawiasy z serii "skandynawskiej" cechują się wysoką trwałością, co jest niezwykle ważne przy doborze okuć do okien i drzwi - zwłaszcza w miejscach, których panują niezbyt łaskawa i zmienna pogoda. Zawiasy wyposażone zostały w dwa skrzydełka spojone umocnionym sworzeniem co zwiększa ich odporność na ewentualne uszkodzenia. W tym dziale znajdziesz także wyspecjalizowane systemy do skrzydeł okiennych.