Cena:
-

Zamki skandynawskie


Pełnia komfortu każdego dnia. Jak wiadomo okucia pochodzące ze Skandynawii słyną z wysokiej jakości wykonania i dbałością o najmniejszy detal. Specjalne zamki skandynawskie są dopasowane pod konkretny typ drzwi, a ich zastosowanie zawsze idzie w parze z innymi dedykowanymi zawiasami czy klamkami. Za ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zamki skandynawskie

Pełnia komfortu każdego dnia. Jak wiadomo okucia pochodzące ze Skandynawii słyną z wysokiej jakości wykonania i dbałością o najmniejszy detal. Specjalne zamki skandynawskie są dopasowane pod konkretny typ drzwi, a ich zastosowanie zawsze idzie w parze z innymi dedykowanymi zawiasami czy klamkami. Zamknięcia dostępne są w kilku wariantach, które delikatnie różnią się od siebie konstrukcją - jednocześnie wszystkie tak samo świetnie spisują się pod kątem trwałości. W każdym domu bezpieczne, sprawdzone i gładko chodzące mechanizmy w zabezpieczeniach to zdecydowany must have. Modele zamków wpuszczanych na wkładkę to niezastąpione rozwiązania w skandynawskich drzwiach zewnętrznych, ale i wewnętrznych. Kompletne zamki wraz z blachami zaczepowymi do drzwi i okien skandynawskich znajdziesz właśnie tutaj.