Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Lob


Zastrzeżony profil klucza, które będzie strzec twojego domu. Specjalnie wyrzeźbiona krzywizna klucza, która jest niepodrabialna bez karty bezpieczeństwa. Lob posiada własne autoryzowane punkty w których możesz zamówić dodatkowe klucze, a nawet wkładki i kłódki do już istniejącego układu. Wkładki bę ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lob


Zastrzeżony profil klucza, które będzie strzec twojego domu. Specjalnie wyrzeźbiona krzywizna klucza, która jest niepodrabialna bez karty bezpieczeństwa. Lob posiada własne autoryzowane punkty w których możesz zamówić dodatkowe klucze, a nawet wkładki i kłódki do już istniejącego układu. Wkładki bębenkowe z serii Comfort Plus są atestowanym rozwiązaniem o wysokiej klasie zabezpieczenia. W skład systemu mogą wchodzić wkładki obustronne, jednostronne, z gałką, kłódki.
Paracentryczny klucz, zastrzeżony w Urzędzie Patentowym aż do 2035. Wkładki posiadają dodatkowe możliwości zabezpieczające. Stalowe i mosiężne kołki oraz piny znajdujące się wewnątrz chronią przed przewierceniem. Kod klucza zgodny z normą EN 1303:2007. Wytrzymałość wkładek to co najmniej 100 000 cykli. Zmniejszenie ilości kluczy w systemie wpływa na ogólną cenę i z pewnością obniży wartość zestawu. Zapytaj o cenę już dziś!