Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Lobix klasa 6.2 C


Skuteczność zabezpieczenia pomieszczenia zależy w największym stopniu od zamontowanych drzwi, zamka i co bardzo ważne współpracującej z nim wkładki bębenkowej. Właściwy dobór tych elementów powoduje, ze pomieszczenie jest dobrze i skutecznie chronione. Teoretycznie każde zabezpieczenie można pokonać ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lobix klasa 6.2 C

Skuteczność zabezpieczenia pomieszczenia zależy w największym stopniu od zamontowanych drzwi, zamka i co bardzo ważne współpracującej z nim wkładki bębenkowej. Właściwy dobór tych elementów powoduje, ze pomieszczenie jest dobrze i skutecznie chronione. Teoretycznie każde zabezpieczenie można pokonać, ale decydujący jest czas i środki, które należy podjąć - one jeśli są duże zniechęcają bardzo skutecznie potencjalnych intruzów. Wkładka atestowana bębenkowa LOBIX jest przykładem produktu z samego czubka piramidy firmy Lob. Jest to produkt 6-zastawkowy z dodatkowymi zastawkami bocznymi, w najwyższej D klasie zabezpieczenia, wg normy PN-EN 1303:2015-07. Dodatkowo opcjonalnie może być wyposażona w tzw. anty-bumping. Wyrób jest dodatkowo wzmocniony poprzez zastosowanie kołków przeciwprzewierceniowych. Profil klucza, wykonanego z mosiądzu wysokoniklowego, został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP. Wkładka Lobix cechuje się najwyższą trwałością 100.000 cykli klasa 6, oraz najwyższą odpornością korozyjną wg PN-EN klasa C. W eleganckim opakowaniu znajduje się karta kodowa oraz śruba montażowa. Produkt dostępny w powłokach satyna lub mosiądz.