Miary składane, liniały


W niezbędniku każdego stolarza powinny znaleźć się narzędzia pomiarowe. Są to poręczne akcesoria, które przydadzą się przy każdym remoncie mieszkania, w warsztacie czy też garażu. Świetnie spisują się one przy pobieraniu pomiarów długości oraz wykreślaniu dowolnych krzywych. Liniały z naszej oferty ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
LI-TE-006

Liniał giętki Medid 500/20mm ze stali nierdzewnej

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Miary składane, liniały

W niezbędniku każdego stolarza powinny znaleźć się narzędzia pomiarowe. Są to poręczne akcesoria, które przydadzą się przy każdym remoncie mieszkania, w warsztacie czy też garażu. Świetnie spisują się one przy pobieraniu pomiarów długości oraz wykreślaniu dowolnych krzywych. Liniały z naszej oferty dostępne są w różnych długościach i wykonane są głównie ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość oraz długą żywotność produktu. Linijki metalowe posiadają także dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, co może okazać się cenne w pracy każdego cieśli. Wyjątkowo odporne na ścieranie, dzięki chromowanemu wykończeniu. Podziałka metryczna ze skalą w milimetrach oraz kontrastowym czarnym oznaczeniem, poprawi widoczność nawet w trudych warunkach oświetleniowych. Liniał posiada praktyczny otwór, dzięki czemu możesz przytwierdzić narzędzie w konkretnym miejscu co pozwala uchronić je przed zgubieniem. Są to co prawda sprzęty, które nie słynną innowacyjności, gdyż towarzyszą nam od wielu, wielu lat. A jednak! Bezsprzeczną zaletą dająca przewagę miarom składananym oraz linijkom metalowym nad elektronicznymi metodami jest każdorazowa precyzyjność pomiarów. Możemy na nich polegać, bez obawy, że system się rozkalibruje bądź będzie przekłamywał wyniki.