Ściski automatyczne


Posiłkując się doświadczeniem najbardziej cenionych producentów, mamy możliwość stałego uzupełniania naszej oferty o nowe produkty. Bardzo często są to artykuły, które w szczególny sposób łączą ze sobą bezkompromisową funkcjonalność oraz radość z możliwości długotrwałego użytkowania. W tej kolekcji ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SI-BA-021

Ścisk Q-G XP 300 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
137,01 zł
szt
SI-BA-023

Ścisk Q-G XP 450 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
130,85 zł
szt
SI-BA-022

Ścisk Q-G XP 600 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
160,41 zł
szt
SI-BA-024

Ścisk Q-G XP 900 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
189,78 zł
szt
SI-BA-020

Ścisk Q-G XP 150 mm

Dostępność
Na zamówienie
96,57 zł
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Ściski automatyczne

Posiłkując się doświadczeniem najbardziej cenionych producentów, mamy możliwość stałego uzupełniania naszej oferty o nowe produkty. Bardzo często są to artykuły, które w szczególny sposób łączą ze sobą bezkompromisową funkcjonalność oraz radość z możliwości długotrwałego użytkowania. W tej kolekcji znalazły się ściski automatyczne marki Irwin. Firma ta wciąż pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które licznie przyciągają nowych klientów. Poniższe wyroby idealne są do klejenia różnych elementów. W sposób błyskawiczny można zamienić je w rozpieracze typu Quick-Grip, a więc są to modele wielofunkcyjne. Polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami.