Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Winkhaus


Systemy centralnego otwierania stworzone na bazie wkładek bębenkowych lub kłódek to niezastąpione rozwiązanie do dużych korporacji. WINKHAUS mierzy się z oczekiwaniami klientów od ponad 160 lat i wyznacza nowe standardy pod względem zabezpieczeń. Każdy system Master Key to także karta bezpieczeństw ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Winkhaus

Systemy centralnego otwierania stworzone na bazie wkładek bębenkowych lub kłódek to niezastąpione rozwiązanie do dużych korporacji.
WINKHAUS mierzy się z oczekiwaniami klientów od ponad 160 lat i wyznacza nowe standardy pod względem zabezpieczeń. Każdy system Master Key to także karta bezpieczeństwa na której zakodowane są dane Twoim systemie, a oryginalny profil klucza jest gwarancją unikalności i niepodrabialności. Systemy VS, RPS, N-tra są często wybieranymi rozwiązaniami do hoteli, szkół, szpitali, sanatoriów, obiektów użyteczności publicznej, dużych instytucji i wspólnot mieszkaniowych. Tylko prawowity właściciel systemu może dorobić nowy kluczy,a to wszystko jest możliwe bez wychodzenia z domu. Zadzwoń do nas i wyślij skan lub zdjęcie karty, a my w całości zajmiemy się rozbudowaniem Twojego systemu. W zależności od skomplikowania, wielkości i typu systemu czas oczekiwania może się różnić.