Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Atestowane Standard klasa 6.2 C


Funkcja bezpiecznego sprzęgła we wkładkach jest bardzo doceniana wśród użytkowników. Umożliwia ona obrót wkładki nawet przy włożeniu klucza jednocześnie z obydwu stron, dzięki czemu bezproblemowo możemy wejść do domu nawet jeśli któryś z domowników zapomni wyłożyć go od środka. Często przydaje się w ... Więcej

Liczba produktów 57
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 57
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Atestowane Standard klasa 6.2 C

Funkcja bezpiecznego sprzęgła we wkładkach jest bardzo doceniana wśród użytkowników. Umożliwia ona obrót wkładki nawet przy włożeniu klucza jednocześnie z obydwu stron, dzięki czemu bezproblemowo możemy wejść do domu nawet jeśli któryś z domowników zapomni wyłożyć go od środka. Często przydaje się w przypadku mieszkań studenckich lub w przypadku osób, którym zależy na swobodnym powrocie z nocnej zmiany bez budzenia współlokatorów. Wkładki atestowane Abus Pfaffenhain Standard są przeznaczone dla wymagających użytkowników szukających maksimum bezpieczeństwa i komfortu codziennego używania klucza. Wysokie zabezpieczenie klucza i odporność na korozję oraz temperaturę i atak. Wkładki zostały dopuszczone do stosowania w drzwiach przeciwpożarowych, ewakuacyjnych i dymoszczelnych. Dodatkowo zostały wyposażone w ochronę przed wytrychem i rozwierceniem. Klucz jest wytrzymały i wykonany z tzw. nowego srebra, o paracentrycznym profilu.