Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Inne


Mosiężne produkty, których głównym zadaniem jest ochrona drzwi. Znajdziesz tu inne, tańsze modele wkładek cylindrycznych do drzwi wewnętrznych. Włącznie z niezwykle rzadką wkładką bębenkową do zamków nawierzchniowych Beta starego typu. Jest to produkt, którego wytwarzanie miało miejsce kilkudziesiąt ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Inne

Mosiężne produkty, których głównym zadaniem jest ochrona drzwi. Znajdziesz tu inne, tańsze modele wkładek cylindrycznych do drzwi wewnętrznych. Włącznie z niezwykle rzadką wkładką bębenkową do zamków nawierzchniowych Beta starego typu. Jest to produkt, którego wytwarzanie miało miejsce kilkudziesiąt lat temu, jednak jego kultowość sprawiła, że w dalszym ciągu ludzie chętnie do niego wracają. Są to zamki, które nie mają najwyższych parametrów pod względem ochrony -stanowią raczej element podstawowego zamknięcia, jednak naszym zdaniem zdecydowanie warto odrestaurowywać tego typu wyroby. Produkty z tej kategorii cenione są za dobrą wytrzymałość nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. W zestawie do wkładek nawierzchniowych dołączamy wkręty mocujące oraz klucze. Niezwykle łatwy i intuicyjny montaż z którym rozprawisz się w try mi ga.