Cena:
-
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Kaba


Produkty KABA to jakościowe rozwiązania na każdą kieszeń. Firma DORMA i KABA niedawno połączyły swe siły i stały się to jedną z wiodących marek na europejskim i światowym rynku okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu. DORMAKABA zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii stosowanych wsz ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kaba

Produkty KABA to jakościowe rozwiązania na każdą kieszeń. Firma DORMA i KABA niedawno połączyły swe siły i stały się to jedną z wiodących marek na europejskim i światowym rynku okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu. DORMAKABA zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii stosowanych wszędzie tam gdzie wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa są najwyższe. Zamki wpuszczane tego producenta to wyroby bardzo wysokiej klasy. Ich trwałość sięga do 200.000 cykli, są niezawodne, a do tego bardzo estetyczne. Posiadają specjalny promieniowy kształt zapadki, podnoszący komfort zamykania. Zamki wpuszczane stanowią podstawowe okucie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, na domiar są uniwersalne dzięki możliwości zmiany kierunku działania zamka poprzez conięcie zapadkii jej obrót o 180 stopni.