Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

N-tra (NT) z gałką nikiel


Jeśli zdarza Ci się mieć lekki rozgardiasz w torbie czy przestrzeni domowej to z całą pewnością przyszło Ci kiedyś zgubić komplet kluczy od drzwi wejściwych. Zapewne było akurat wtedy gdy dzwonek nieustannie bił na alarm, a Ty akurat czekałeś na ważną przesyłkę. Polecamy Ci zaopatrzyć się we wkładkę ... Więcej

Liczba produktów 37
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 37
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - N-tra (NT) z gałką nikiel

Jeśli zdarza Ci się mieć lekki rozgardiasz w torbie czy przestrzeni domowej to z całą pewnością przyszło Ci kiedyś zgubić komplet kluczy od drzwi wejściwych. Zapewne było akurat wtedy gdy dzwonek nieustannie bił na alarm, a Ty akurat czekałeś na ważną przesyłkę. Polecamy Ci zaopatrzyć się we wkładkę z przekręcaną gałką, dzięki której zapomnisz o poszukiwaniach kluczy w najmniej oczekiwanych momentach. Warto też przyjrzeć się wkładkom, które posiadają dodatkowe klucze w komplecie, by w razie wieczystego zgubienia mięć także zapasowy egzemplarz. Na całe szczęscie atestowane wkładki N-tra (NT) posiadają ochronę przeciw nielegalnemu kopiowaniu kluczy. Każda próba użycia nielegalnej kopii klucza zakończy się brakiem możliwości jego obrotu. Fundamentalne znaczenie ma niklowane pokrycie wkładki - powierzchnia jest odporna na rdzę, zarysowania i urazy mechaniczne.