Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

PSM z gałką, klucz nacinany


Produkty zabezpieczające z najwyższej półki, które uchronią Cię przed rabunkiem i pozwolą prawidłowo zamykać skrzydło drzwiowe. Wiele dodatkowych zabezpieczeń, skuteczna ochrona przed włamywaczami - to właśnie wkładki z serii PSM od CES. Nikt nie lubi gubić kluczy, a nie ma co ukrywać - większości z ... Więcej

Liczba produktów 49
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 49
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - PSM z gałką, klucz nacinany

Produkty zabezpieczające z najwyższej półki, które uchronią Cię przed rabunkiem i pozwolą prawidłowo zamykać skrzydło drzwiowe. Wiele dodatkowych zabezpieczeń, skuteczna ochrona przed włamywaczami - to właśnie wkładki z serii PSM od CES. Nikt nie lubi gubić kluczy, a nie ma co ukrywać - większości z z nas dzieje sie to dość często. Wkładka z wbudowaną gałka może chociaż przez chwile nas uratować, gdy do naszych drzwi ktoś postanowi zapukać, a my jesteśmy w kryzysowej sytuacji bez klucza. Wkładki posiadają umocnienia przeciwprzewierceniowe, przeciwwytrychowe. Dorabianie kluczy do wkładek PSM jest możliwe wyłącznie w autoryzowanych serwisach za okazaniem karty. W komplecie startowo znajduje się aż 5 kluczy. Dostępne także w wariancie wkładki modułowej oraz z opcją włączenia jej w elektroniczny system kontroli dostępu CES.