Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Rozety okrągłe


Dbając o wszystkie szczegóły wykończeniowe, które mają wpływ na ogólną estetykę umieściliśmy w naszej kolekcji rozety okrągłe do klamek. Wszystkie modele B Harko posiadają obustronne wspomaganie sprężynami, które powodują, że klamka zawsze pozostaje w pozycji poziomej, nawet jeśli współpracuje z usz ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-HR-301

Tarczka okrągła WB patyna do klamek Salix, Larix, Morus

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
TA-HR-435

Tarczka okrągła B-Harko KL, nikiel satyna do klamek Erica, Rosa

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
TA-HR-437

Tarczka okrągła B-Harko WC, nikiel satyna do klamek Erica, Rosa

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Rozety okrągłe

Dbając o wszystkie szczegóły wykończeniowe, które mają wpływ na ogólną estetykę umieściliśmy w naszej kolekcji rozety okrągłe do klamek. Wszystkie modele B Harko posiadają obustronne wspomaganie sprężynami, które powodują, że klamka zawsze pozostaje w pozycji poziomej, nawet jeśli współpracuje z uszkodzonym zamkiem. Bardzo atrakcyjna niska cena. rozmaite kształty i pokrycia to elementy wpływające na atrakcyjność proponowanych przez nas modeli. Jeśli poszukują Państwo ciekawych rozwiązań to z pewnością można odnaleźć je w pozniższej ofercie. Zapraszamy do współpracy salony drzwi, firmy produkcyjne, sklepy detaliczne.