Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

WSM, klucz nawiercany


Człowiek zawsze dąży do tego by on i jego rodzina w każdym momencie czuli się bezpiecznie. Dlatego warto zaopatrzyć nasze drzwi wejściowe w najlepsze jakościowo zabezpieczenia. Wewnątrz wkładki WSM od CES znajdują się sztyfty, których spora liczba przekłada się na ogrom kombinacji - oznacza to, że u ... Więcej

Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - WSM, klucz nawiercany

Człowiek zawsze dąży do tego by on i jego rodzina w każdym momencie czuli się bezpiecznie. Dlatego warto zaopatrzyć nasze drzwi wejściowe w najlepsze jakościowo zabezpieczenia. Wewnątrz wkładki WSM od CES znajdują się sztyfty, których spora liczba przekłada się na ogrom kombinacji - oznacza to, że uniemożliwia to dostanie się do pomieszczenia przy pomocy podrobionego klucza. W przypadku domowego zacisza warto wybierać wkładki z wbudowaną gałką, jednak do większych przedsiębiorstw i obiektów użyteczności publicznej lepiej stosować modele, które z obu stron zamykane są kluczem. Jest to o wiele bezpieczniejsze i komfortowe rozwiązanie. Zwróć uwagę na to jak różne dodatkowe zabezpieczenia wkładek potrafią zapewnić ochronę antywłamywaniową. Wykonanie duplikatu klucza jest możliwe tylko na podstawie karty kodowej połączonej do zestawu. Kontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.