Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

WSM z gałką, klucz nawiercany


Jeśli obawiasz się,że Twoje drzwi mogą niedostatecznie chronione, warto przyjrzeć się z bliska najbardziej intergralnej części drzwi frontowych jaką jest wkładka. Dobrze jest gdy posiada ona sporo elementów blokujących i jest wykonana z hartowanej stali nierdzewnej, która wpływa bezpośrednio na trwa ... Więcej

Liczba produktów 49
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 49
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - WSM z gałką, klucz nawiercany

Jeśli obawiasz się,że Twoje drzwi mogą niedostatecznie chronione, warto przyjrzeć się z bliska najbardziej intergralnej części drzwi frontowych jaką jest wkładka. Dobrze jest gdy posiada ona sporo elementów blokujących i jest wykonana z hartowanej stali nierdzewnej, która wpływa bezpośrednio na trwałość i niezawodność. Nie czekaj do momentu zgubienia kluczy tylko po to by mieć pretekst do wymiany zabezpieczenia. Zainteresuj się najlepszą możliwą opcją ochrony na ogólnoświatowym rynku. Niemieckie wkładki z serii WSM od CES zostały wyposażone w opcję innowacyjnej technologii z hierarchiczną kontrolą dostępu, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć z niej swoją własną, niepowtarzalną kompozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Modele atestowane z gałką i kluczem nawiercanym stanowią genialne zabezpieczenie drzwi wejściowych się w każdym domu.