Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Zestawy


Ujednolicone systemy, które zmienią Twoje postrzeganie wygody. Jeden klucz do wielu pomieszczeń odciąży Twoje kieszenie. Zestawy zawierają 10 wkładek oraz 30 takich samych kluczy, dzięki którym możesz współdzielić dostęp do przestrzeni z wieloma osobami w tym samym czasie. Nie potrzebujesz takiej il ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zestawy

Ujednolicone systemy, które zmienią Twoje postrzeganie wygody. Jeden klucz do wielu pomieszczeń odciąży Twoje kieszenie. Zestawy zawierają 10 wkładek oraz 30 takich samych kluczy, dzięki którym możesz współdzielić dostęp do przestrzeni z wieloma osobami w tym samym czasie. Nie potrzebujesz takiej ilości kluczy? Może chciałbyś połączyć w system wkładek o różnych długościach? Napisz do nas, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Nasze zestawy B-Harko to konsensus między ceną a jakością. Atestowane i rzetelnie przebadane wkładki o najwyższej trwałości. Zajdziesz tu także kultowe wkładki od polskiego producenta Lob, który aktualnie został częścią światowego koncernu Assa Abloy. Wkładki Ares mimo, że nie są najświeższym osiągnięciem technicznym to ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Zagorzali fani wyrobów Dormakaba także znajdą tu rozwiązanie dla siebie. Doskonałe wkładki GEGE Ap1500 z całą pewnością poprawią Twój komfort codziennego użytkowania wielu przestrzeni, które będziesz mógł obsłużyć zaledwie jednym kluczykiem.